Радник на корак од Лиге за шампиона БиХ

Радник је дошао на корак од пласмана у Лигу за шампиона Босне и Херцеговине након што је победио на свом терену Широки Бријег 1:0. једини стрелац је био Демир Пецо у 16 . минуту.

Бијељинском тиму је потребан бод у последњем колу у Витезу да се нађе међу шест најбољих тимова БиХ. Први бод у наставку освојио је Борац. Бањалучани су одиграли добар меч у Тузли где су голом Петра Кунића изборили реми.

Крупа је на свом терену у квалитетној утакмици поражена од Сарајева. Повели су гости на старту преко Хебибовића, а изједначио је Фајић у 38 минуту. Ипак три бода гостима сјајним ударцем је донео Халиловић у 66 минуту. Зрињски је у дербију савладао Жељезничар и преузео лидерску позицију

Резултати 21. кола: Гошк - Витез 2:0, Челик - Младост 0:3, Зрињски -Жељезничар 1:0, Слобода - Борац 1:1, Крупа -Сарајево 1:2, Радник - Широки 1:0

Пласман: Зрињски 49, Жељезничар 47, Широки Бријег 41, Сарајево 39, Крупа 34, Радник 31, Младост 28, Борац 25, ГОШК 23, Слобода 20, Челик 13, Витез 7.

Извор: blic.rs