Зимска лига у малом фудбалу

Градска борачка организација Бијељина, обавjештава да ће затварање овогодишње спортске манифестације ,,Зимска лига у малом фудбалу – Бијељина 2017-2018,, бити одржано 12. јануара (петак) након одигравања финалне утакмице у категорији сениора, чији почетак је на програму у термину од 20,30 часова. Свечано затварање обавиће се у Градскoj дворани код Гимназије ,,Филип Вишњић,, гдје се манифестација и одржава.

                                   РАСПОРЕД  УТАКМИЦА 

                                   За дан 11. јануар 2018.

 

ПЕТЛИЋИ (полуфинале)

 

10,40 часова: ФК ,,РАДНИК I,, - ,,МЛАДОСТ ЈУНАЈТЕД,,

11,20 часова: ВЕТЕР.АМБУ. ,,ФАРМА ВЕТ,, - ФК ,,РАДНИК II,,

 

ПИОНИРИ (полуфинале)

 

12,00 часова: ,,ХОХ БАУ,, БН - ДОО ,,ЕРИЋ,,

12,40 часова: ФК ,,РАДНИК I,, - ФК ,,РАДНИК II,,

 

КАДЕТИ  (полуфинале)

 

13,20 часова: ,,КВАТРО БН,, - КЛУБ ,,ЏИЛ,,

14,00 часова: ,,ГАЈБАШИ,, - МБ РЕНТА КАР ,,БЛУЗ,,

 

ЈУНИОРИ (полуфинале)

 

14,40 часова: РЕСТОРАН ,,ПАРК,, ЗВОРНИК - ,,ПРОФИ МОНТ,, УГЉЕВИК

15,20 часова: ФК ,,СЛОГА ГЦ,, - ,,ФУЦАЛ СПАРТА,, БН

 

ФУДБАЛСКИ КЛУБОВИ (полуфинале)

 

16,00 часова: ФК ,,ЉЕСКОВАЦ,, - ФК ,,СЛОГА ГЦ,,

16,40 часова: ФК ,,СЛОБОДА,, -  ФК ,,ГРАЂАНСКИ,,

 

СЕНИОРИ  (четвртфинале)

 

17,20 часова: ,,СЛОГА ГЦ,, - РБ ,,ФЕШН,,

18,00 часова: ,,КРУШИК,, - ,,МОНАКО,,

18,40 часова: ,,СЛОГА ЛА ВИТА - ,,УСПЈЕШНА СРПСКА,,

19,20 часова: ,,КОРТ,, - ,,ПЕЂА БУХА,,

 

                                   РАСПОРЕД  УТАКМИЦА 

                                   За дан 12. јануар 2018.

                                       

                                          ФИНАЛНЕ УТАКМИЦЕ

 

ПЕТЛИЋИ

 

13,30 часова:  

                                                        

ПИОНИРИ

 

14,15 часова

 

КАДЕТИ  

 

15,00 часова:

 

ЈУНИОРИ

 

15,45 часова:

 

ФУДБАЛСКИ КЛУБОВИ  (финале за треће мјесто)

 

16,30 часова:

 

СЕНИОРИ  (полуфинале)

 

17,30 часова:

18,15 часова:

 

ФУДБАЛСКИ КЛУБОВИ  (финале за прво мјесто)

 

19,00 часова:

 

СЕНИОРИ  (финале за треће мјесто)

 

19,45 часова:

 

СЕНИОРИ  (финале за прво мјесто)

 

20,30 часова:

Извор: Градска борачка организација