Велики бод Звезде у Лондону!

Црвена звезда напала Арсенал и нервирала навијаче због промашаја у првом полувремену док је у наставку више она била под притиском, али је одолела нападима домаћина. На крају бод на равне части: Арсенал - Звезда 0:0!

Могло је и више, а могло је и мање!

Фудбалери Црвене звезде и Арсенала одиграли су одличан меч на "Емирејтсу", а упркос шансама којих је било и на једној и на другој страни - није виђен ниједан гол.

Вицешампион Србије је квалитетнији фудбал приказао у првом полувремену када су се навијачи "хватали" за главу због промашаја Вујадина Савића и Ричмонда Боаћија, док је нервозе било и у другом полувремену, али више због шанси које је правио Арсенал.

На крају - реалан резултат и велики бод за Звезду који је "поправио" и резултат из Немачке где је Келн савладао БАТЕ Борисов и помогао црвено-белима да задрже другу позицију на табели групе са 5 бодова уочи гостовања у Белорусији, док је лондонски тим далеко најбољи у групи са 10 бодова и практично је обезбедио пролазак даље.

Извор: b92.net