Потоп Партизана, Динамо славио после преокрета

Фудбалери Партизана доживели су тежак пораз од Динама из Кијева, 3:2, у другом колу Лиге Европа.

Црно-бели имали су предност од 2:0 на полувремену и све је ишло на њихову страну после 45 минута игре.

Голове су за Партизан постигли Ожеговић у 34. минуту и Тавамба у 42.

Међутим, кључни детаљ десио се у 54. минуту када је Ожеговић непотребно играо руком унутар 16 метара. Судија Свен Одвар није имао сумњу и досудио је једанеастерац.

Мораеш је био прецизан, а онда је све кренуло низбрдо за црно-беле. Фудбалери Партизана су "нестали" са терена и Динамо је успео до краја меча да преокрене.

Бајалски је у 68. минуту био сам у шеснаестерцу и послао лопту иза леђа Стојковића, док је 85. Мораеш донео тотални преокрет.

До краја меча црно-бели нису успели да изједначе па су тако, пре свега, изгубили велика три бода, а онда и бод.

Овај резултат није се толико одразио на табелу, јер су у Албанији Скендербег и Јанг Бојс ремизирали, па је тако Партизан и даље у трци за пролаз даље.

Извор: b92.net