ДРУГА ФУДБАЛСКА ЛИГА, ГРУПА „ИСТОК“: Двије Слоге у врху табеле

Након четири одиграна кола н друголигашком „истоку“ у врху табеле налазе се ОФК Слога из Горњег Црњелова са 12 и бијељинска Слога јунајтед са три бода мање.

Претходног викенда лидер на табели гостовао је у Брчком гдје је голом Драгише Комарчевића у 74.минуту савладао домаћу Илићку 01, док је Слога јунајтед, такође са 1:0, савладала на свом терену екипу Гласинца поготком Драгише Антуновића у 78.минуту. У семберском дербију, одиграном у Дворовима, Пролетер и Јединство из Броца одиграли су без побједника (1:1) док је Младост из Богутовог Села забиљежила важан тријумф у мечу са Јединством из Брчког. Стријелци у Дворовима били су Радош Црквењаш у 19.минуту за домаће, а изједначење Јединству донио је десет минута касније Дарко Митровић . Стријелац јединог гола у Угљевику био је Борислав Лујановић у 44.минуту.

Резултати 4.кола: ИСТОЧНА ИЛИЏА: Фамос – Дрина ХЕ 0:0, УГЉЕВИК: Младост (БС)- Јединство (БЧ) 1:0, ПИЛИЦА: Будућност – Леотар 1:0, ДВОРОВИ: Пролетер – Јединство (БР) 1:1, БИЈЕЉИНА: Слога јунајтед – ОФК Гласинац 2011 1:0, РОГАТИЦА: Младост – Младост (Г) 2:0, БРЧКО: Илићка 01 . ОФК Слога 0:1, СРЕБРЕНИЦА: Губар – Вележ , није одиграно.

Пласман. ОФК Слога 12, Слога јунајтед 9, Илићка 01 7, Јединство (БР) 7, Будућност (-1) 6, Младост (Г) 6, Дрина ХЕ 5, Фамос 5, Леотар 5, Младост (Р) 4, Губер (-1) 4, Младост (БС) 4, Пролетер 4, Јединство (БЧ) 2, ОФК Гласинац 2011 (-1) 1, Вележ (-1) 1 бод.

Извор: Семберске новине